У Києві відкрилися соціальні аптеки з дешевими ліками

Дата публікації
Перегляди
4821
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві відкрилися соціальні аптеки з дешевими ліками

Власникам картки киянина продають ліки за соціальними цінами

Власники "Картки киянина" можуть купувати в столичних соціальних аптеках ліки зі знижкою.

У столиці відкрилося 10 аптек, в яких всі медичні препарати продаються власникам картки киянина за соціальними цінами, повідомив голова Київміськдержадміністрації Олександр Попов.

"Є такий цікавий і потрібний проект (в першу чергу з точки зору підтримки малозабезпечених киян). Ми створили в кожному районі Києва соціальну аптеку. Аптеки створені на базі КП "Фармація", дев'ять вже працюють і користуються великою популярністю серед киян. Скоро відкриваємо ще одну - в Голосіївському районі", - розповів голова КМДА.

За словами Олександра Попова, в соціальних аптеках весь асортимент ліків продається власникам "Картки киянина" за спеціальними, низькими цінами. "Це найнижча ціна в мережі аптек "Фармація". І продаються за спеціальними цінами всі ліки, включаючи рецептурні", - зазначив Олександр Попов.

Адреси соціальних аптек у Києві: Дарницький район - аптека №87, ул.Ревуцкого, 16-А; Деснянський - аптека №14 (вул.мілютенка, 34); Дніпровський - аптека №18 (вул.будівельників, 36); Оболонський - аптека №40 (ул.Зои Гайдай, 5); Печерський - аптека №125 (вул. Лаврська, 8); Подільський - аптека № 48 (ул.Порика,13-В); Святошинський - аптека №76 (бульвар Ромена Роллана,13-А); Солом'янський - аптека №128 (вул.Героїв Севастополя 44/10); Шевченківський - аптека №35 (ул.Щербакова, 32/38). У Голосіївському районі соціальна аптека відкривається на базі аптеки №84 (вул. Лятошинського, 24).

Нагадаємо, що столична влада також провела переговори з фармацевтичними компаніями міста щодо забезпечення киян дешевими ліками. На даний момент власники "Картки киянина" мають знижку до 30% у мережі аптек КП "Фармація" більше ніж на 100 найменувань найбільш затребуваних ліків. У КМДА зазначають, що не мають наміру зупинятися на досягнутому і продовжать роботу над тим, щоб зробити медицину доступною і ефективною.

На сьогоднішній день у Києві завершено пілотний проект "Картка киянина", в ході якого соціальну картку отримали близько 60 тисяч малозабезпечених жителів столиці. Найближчим часом місто приступить до повномасштабного впровадження картки. На першому етапі її власниками стануть ще більш 400тисяч людей - це, переважно, пенсіонери, чиї пенсії не перевищують 1500 гривень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4821
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація