У Києві відкрили Центр патрульної поліції

У відомстві реєструватимуть випадки порушення та прийматимуть громадян.

Сьогодні у Києві розпочав роботу Центру обслуговування громадян управління патрульної служби МВС. Про це у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У церемонії відкриття центру взяли участь прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, посол США Джеффрі Пайєтт, очільник МВС Арсен Аваков, його перший заступник Ека Згуладзе та заступник держсекретаря США Вільям Браунфілд.

"Дякую всім, хто допоміг! Сьогодні відкрили перший відкритий офіс поліцейського патруля!", - йдеться у повідомленні Авакова.

Його радник та народний депутат Антон Геращенко докладно розповів, чим займатиметься центр.

"Саме тут відтепер буде проводитися робота з адміністрування штрафів за порушення правил дорожнього руху і всіх інших випадків порушення громадянами та юридичними особами Кодексу України про адміністративні правопорушення, у разі, якщо протоколи складені патрульною службою поліції Києва… У світлих, просторих залах працюють десятки абсолютно нових молодих хлопців і дівчат, 90% яких які ніколи не працювали в старій корумпованій міліції та які налаштовані працювати так само якісно і добре, як їхні колеги патрульні поліцейські на вулицях Києва", - йдеться у повідомленні нардепа в соціальній мережі Facebook.

За його словами, сучасний центр обладнаний усім необхідним для прийому громадян із обмеженими можливостями. У будівлі встановлені електронні термінали для видачі талонів з номером у черзі.

У майбутньому планується відкриття другого такого центру на Лівому березі, додав Геращенко. За його словами, значна частина фінансування ремонту та купівлі обладнання Центру обслуговування громадян патрульної служби Києва було здійснено за рахунок коштів США та Канади.

Як повідомлялося раніше, днями у Дніпропетровську стартував набір до нової патрульної служби. Кандидати повинні пройти кілька етапів відбору - співбесіду, тестування, іспити зі спеціальної та фізичної підготовки. 

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація