У Києві відбувається найбільша в Україні лабораторія ідей для новітніх медіа Media Hack Weekend

У Києві відбувається найбільша в Україні лабораторія ідей для новітніх медіа Media Hack Weekend

У Києві триває Media Hack Weekend / Фото: ТСН.ua

Для учасників хакатону організатори приготували призи на загальну суму 300 тисяч гривень.

Найбільша в країні лабораторія ідей для новітніх медіаMedia Hack Weekend – просто в ці хвилини працює у поті чола у Києві.

Символічно група компаній "1+1 Медіа" зібрала найкреативніших молодих людей на легендарній кіностудії імені Олександра Довженка, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30. Тут відучора і до завтрашнього вечора безперервно молоді винахідники ламають голову над винаходами, котрі зроблять Інтернет, телебачення, комп'ютерні ігри такими, що вражатимуть ще більше.

Для учасників хакатону – саме так називається ця експрес-лабораторія – організатори приготували призи на загальну суму 300 тисяч гривень. А головне – команди, чиї ідеї вразять журі найбільше, отримають доступ до усіх ресурсів "1+1 Медіа": хостинг, сервери, трафік, аудиторія, юридична підтримка, маркетинг, піар та інше.

"Якщо герой одного радянського фільму казав, що далі буде одне суцільне телебачення, то нині я, будучи у його віці, повинен казати, що далі буде суцільна цифра. Ми дуже сподіваємося, що ця божевільна ідея втілиться у нове відкриття, яке ми будемо використовувати у нас", – зазначив генеральний директор групи компаній "1+1 Медіа" Олександр Ткаченко.

У Києві працює найбільша в країні лабораторія ідей для новітніх медіа

У Києві працює найбільша в країні лабораторія ідей для новітніх медіа

Повʼязані теми:

Наступна публікація