У Києві відбудеться великий фестиваль електронної музики "Стрічка"

У Києві відбудеться великий фестиваль електронної музики "Стрічка"

Фестиваль проведуть на Стрічкоткацькій фабриці.

У суботу, 21 травня, у Києві відбудеться масштабний фестиваль електронної музики.

Великий музичний фестиваль "Стрічка" відбудеться в арт-центрі Closer на території Стрічкоткацької фабрики - одного з найстаріших підприємств легкої промисловості України (Нижньоюрківська, 31).

Як повідомив порталу "Вгороде" співорганізатор заходу Тимур Баша, це масштабний фестиваль із домашньою атмосферою для людей, відкритих до музики та взагалі навколишнього світу і незвіданого. 

Зазначимо, що на території арт-центру Closer є затишний сад, однойменний клуб, магазин вінілових платівок і одягу, коворкінг, театральна студія, кілька танцмайданчиків, бар, студія звукозапису, виставкові зали. Фестиваль "Стрічка" займе майже всі локації фабрики.

У дворі Closer з'явиться дерев'яний бар і зона фуд-корту. Дружній клуб Otel' відкриє двері для фанів Pearson Sound, Noizar b2b Borys, Lobanov з лайвом, Alex Savage і Ranishe Niyaak.

У самому Closer буде грати хаус - Mike Huckaby, Jus-Ed, Vova Klk, а закриє танцпол глибоким сетом Shakolin. На танцполі 3-d Floor гратимуть DJ Bone і DJ Stingray, а також Abelle, Voin Oruwu live і Igor Glushko. У Mezzanine за пульт стануть Bryozone, P. M., Sonornote і Mokri Dereva і Voin Oruwu. З 10 ранку відкриє двері Лісовий Причал, де відвідувачі зможуть розслабитися під Margaret Dygas, Anthea і Nastia b2b Bambu, а також сет від Timur Basha.

Організатори фестивалю очікують близько двох тисяч відвідувачів. Додамо, що він відбудеться в Києві вже втретє.

Повʼязані теми:

Наступна публікація