У Києві відбудеться дивовижний концерт-інтерпретація культового твору Баха "Гольдберг. Варіації" Пресреліз

У Києві відбудеться дивовижний концерт-інтерпретація культового твору Баха "Гольдберг. Варіації"

На концерті твори Баха гратиме Олексій Ботвінов

У заході візьме участь музикант, який побив світовий рекорд, зігравши твір відомого композитора 280 разів.

5 листопада в Національній Філармонії України відбудеться неймовірний музичний проект, створений за культовим твором відомого німецького композитора Йоганна Себастьяна Баха "Гольдберг. Варіації."

Шанувальники класичної музики почують Баха у новій, оригінальній інтерпретації, у поєднанні з етно-ритмами Сходу.

Даний проект - результат спільної творчості двох іменитих музикантів - піаніста Олексія Ботвінова (Україна) і перкусіоніста Бурхана Очала (Туреччина).

Ботвінов єдиний, хто зіграв на сцені "Гольдберг. Варіації" Й.С. Баха більше 280 разів, побивши світовий рекорд по виконанню цього складного і унікального твору.

Проект дає те, чого так давно не вистачало класиці для надання нового дихання. Новаторський концерт поєднує Захід і Схід, вічну музику Баха і гострий етнічний колорит, класику і фолк. Задум ініціаторів проекту - наповнити незабутні варіації Гольдберга перкусійним серцебиттям.

На сцені Бурхан буде шаманити, вводячи в гру нові й невідомі нашому глядачеві музичні інструменти. Східні теми змінює щебетання птахів і дихання вітру. Повторити таке дійсно неможливо.

Зазначимо, в Києві проект відбудеться у рамках світового турне за підтримки ТМ "Колоніст". Проект вже зібрав повні зали у Стамбулі, Москві, Парижі, Цюриху, Базелі і мав шалений успіх на джазовому фестивалі у Монтре.

Харизматичний і амбіціозний проект "Гольдберг. Перезавантаження", безумовно, вартий того, аби його побачив увесь світ.

В рамках концерту пройде виставка робіт молодої київської художниці Алли Понікаревич (фойє Національної Філармонії України, о 18:30). Серед робіт будуть картини, присвячені винам ТМ "Колоніст".

Повʼязані теми:

Наступна публікація