У Києві ветеринарів винуватять у "підсмажуванні" кота після операції

Дата публікації
Перегляди
5167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві ветеринарів винуватять у "підсмажуванні" кота після операції

Тварина померла внаслідок ускладнень під час лікування.

Власниця кота породи сфінкс звинувачує лікарів однієї зі столичних ветеринарних клінік у смерті свого улюбленця. Врятувати тварину в іншому медичному закладі вже не змогли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кота віддали на лікування з підозрою на сечокам'яну хворобу. Після операції в нього знизилася температура, тому тварину тримали на електричній грілці. Появу почервонінь на шкірі власниця сприйняла за алергію на ліки, однак за кілька днів після виписки у кота почали відмирати окремі ділянки тіла – хвіст, лапи. Ветеринари з іншої клініки припустили, що некроз спричинили неправильно застосовані антибіотики або виявлені опіки 2-3 ступенів і сепсис. Урятувати кота не вдалося. На його лікування господарка витратила 12 тисяч гривень і тепер планує позиватися до суду на лікарів, які до опіків "пісмажили" її тварину після операції на грілці та помилилися з антибіотиками.

У Києві власниця кота звинувачує ветеринарів у вбивстві її улюбленця

У Києві власниця кота звинувачує ветеринарів у вбивстві її улюбленця

Ветеринари першої клініки своєї провини в смерті кота не бачать. Вони кажуть, що виписали вже здорового пацієнта і претензій до них не було, а тварина мала цілу купу захворювань. Некроз же спричинила алергія, котру лікарі не могли передбачити. Ця позиція підтверджується й висновком патологоанатома. Однак про клініку районом уже не вперше шириться недобра слава: власники тварин підозрюють, що медики спеціально мордують тварин до напівсмерті, аби потім викачувати гроші з клієнтів.

У Держспоживслужбі радять у випадку підозр на неякісне ветеринарне обслуговування збирати докази та звертатися до них. Після проведеної на вимогу клієнта перевірки закладу, ветеринарів, якщо виявлять порушення, змусять відшкодувати збитки постраждалим. Для оформлення звернення необхідні документи про надання медичних послуг (виписки, протоколи), квитанції про оплату, зазначена повна юридична назва та адреса закладу. Зоозахисник і юрист Олексій Коваленко розповів, що випадків каліцтв або смертей тварин через непрофесійність ветлікарів по всій Україні вже сотні, але до суду доходять одиниці. Правник, утім, радить викликати поліцію та фіксувати скаргу. "Для лікаря, в разі доведення його провини, можливе покарання до чотирьох років або штраф – залежно від ступеня провини. Або фінансова компенсація", - пояснив він.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація