У Києві велосипедні "терористи" залякують дітей

У Києві велосипедні "терористи" залякують дітей

В Україні масово почали викрадати велосипеди у дітей

Нахаби відбирають у дітей велосипеди ледь не на очах у батьків.

В Україні зараз спостерігається бум крадіжок велосипедів, кажуть правоохоронці. А в Києві злодії діють з особливою зухвалістю: відкрито, іноді ледь не на очах у батьків, забирають велосипеди в дітей, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Велосипедні злодії тримають у страху один із житлових масивів столиці. Двоколісний транспорт крадуть за однією і тією ж схемою: цуплять просто серед білого дня і нахабно забирають у дітей.

"Свекруха відволіклася на хвилини дві, і в цей момент вкрали. Чоловік, 30 років десь, він підійшов до сина: "Я з міліції, можна подивитися номер на рамі?" - розповіла мама ошуканого 10-річного хлопчика Надія Мельничук.

У міліції кажуть, що велокрадії геть знахабніли. Лише за липень і лише в одному районі вони поцупили півсотні роверів.

"Половина - це крадіжки велосипедів у дітей, відкрита крадіжка. Були випадки, що дитина знаходилась біля одного з батьків, просто підходив дорослий чоловік, забирав і відштовхував [батьків]", - повідомила речниця міліції Юлія Давиденко.

Правоохоронці опитали пограбованих і складають фоторобот зловмисника. Один із підозрюваних - безпритульний громадянин Росії.

В Україні велосипедні терористи почали залякувати дітей

В Україні велосипедні терористи почали залякувати дітей

Збентежені батьки дітей з велосипедами, навіть підлітків, одних надвір не випускають.

Досвідчені ж велосипедисти посилюють охорону свого транспорту. Так, киянин Себастьян має на своєму ровері не лише два спеціальні замки для парковки, а й сигналізацію.

"Сигналізація у мене є, це відлякує більшість крадіїв. Досить трошки доторкнутись, і вже сигналізація спрацьовує", - продемонстрував Себастьян.

Як повідомлялося раніше, Шевченківський район Києва "кишить" шахраями, а Дніпровський – вбивцями та "домушниками". Найбільш безпечними районами Києва, згідно статистики, виявилися Деснянський, Печерський та Подільський.

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація