У Києві велика аварія у снігопад паралізувала Набережну

Дорогу не поділили "Тойота" та поштова вантажівка.

У понеділок, 13 січня, велика аварія на дві години паралізувала київську Набережну, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Як з'ясувалося, сніг і слизька дорога не винні. "Тойота" та невелика вантажівка на пристойній швидкості притерлися бортами, загальмували, і в зад поштовій вантажівці влетіла фура з цистерною. Її перегнуло, і вона заблокувала дві смуги з трьох.

Усі учасники аварії залишилися живі-здорові, втім, машини суттєво пошкоджені.

Лишається відкритим питання: хто кого підрізав – "Тойота" поштову вантажівку чи навпаки. Більшість сторін вважають, що винен водій вантажівки.

"Нова пошта" затиснув мене у правій смузі. Він теж їхав прямо, але з другої смуги затиснув мене спереду", - поскаржився водій легковика.

Велика ДТП на дві години паралізувала рух на київській Набережній

Велика ДТП на дві години паралізувала рух на київській Набережній

"Він зі смуги, яка йде на естакаду, вирішив перелаштуватися у праву смугу. Вдарив мене, відірвав мені правий бампер. Мене викинуло мід першою та другою смугою на дорогу, тому що він встряв між мною і проїзною частиною", - захищався водій вантажівки.

"Вантажівка б'є "Тойоту". Уходить вправо, б'є "Тойоту". Потім уходить вправо, підрізає цю машину (з цистерною, - ред.) і вона складається", - висловив експертну думку даішник.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську водій вантажівки травмував 11 чоловік і втік із місця ДТП. Міліція вже другу добу розшукує винуватця аварії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація