У Києві в терміновому порядку складають плани евакуації на випадок повені

У Києві в терміновому порядку складають плани евакуації на випадок повені

Київ готують до евакуації

Комунальним службам наказано негайно приступити до очищення зливостоків від снігу та сміття.

Загроза повені в Києві може бути серйознішою, ніж про неї офіційно говорить столична влада. За інформацією джерел в одній з районних адміністрацій столиці, з Київміськдержадміністрації прийшов терміновий наказ підготувати актуальний список територій, які можуть бути підтоплені в результаті танення снігу, а також план першочергових заходів з ліквідації наслідків водної стихії, включаючи можливу евакуацію населення.

Нагадаємо, що на засіданні міського штабу з попередження загроз повені і подолання її наслідків говорилось про недопущення підтоплення низинних територій міста, зокрема на Оболоні, Русанівці, Позняках, Осокорках.

Штаб, створений на базі Комісії з надзвичайних ситуацій, очолив директор департаменту з благоустрою Сергій Садовий, контролювати його роботу буде особисто голова КМДА Олександр Попов.

Комунальним службам наказано негайно приступити до очищення зливостоків від снігу і сміття, перевірити на предмет безпеки під час паводку трамвайні колії і метрополітен. Особливу увагу буде приділено контролю за ситуацією на мулових полях Бортницької станції аерації. Місто готове обмежити у разі підтоплень рух транспорту, а також перекривати вулиці за необхідності.

При цьому про ймовірність евакуації жителів підтоплених територій влада офіційно не говорить. Можливо, вважаючи, що вжиті заходи дозволять уникнути критичних наслідків для міста, а можливо - щоб не створити паніку серед населення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація