У Києві в останню путь провели колишнього редактора ТСН, який загинув в зоні АТО

У Києві в останню путь провели колишнього редактора ТСН, який загинув в зоні АТО

Олег багато років був випусковим редактором ТСН та інших програм, що виходили на "1+1". 

У Києві попрощалися з журналістом Олегом Задоянчуком. Він загинув на Луганщині під час АТО. Захищати Україну від бойовиків пішов добровільно, служив у 12 батальйоні територіальної оборони Києва.

У різний час Олег працював у провідних інформагентствах та телеканалах країни. Багато років був випусковим редактором ТСН та інших програм, що виходили на "1+1". 

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, у Києві до Алеї Героїв  на військовому  кладовищі Олега Задоянчука солдати несли  на руках. Колеги-журналісти,  які звикли  бачити його перед комп'ютером за написанням тексту, не можуть уявити його зі зброєю.

На фронті  Олег  Задоянчук  пробув чотири дні. Серед ночі  табір батальйону  обстріляли "Смерчі". Олега вразив осколок.  Солдат Іван Лелюх у ті хвилини був поруч. Каже, що професійне в Олега перемагало і на фронті – за декілька днів, що пробув там, написав статтю .

Олег був знайомий із військовою справою. Після школи три роки вчився у військовому училищі. Але відчувши, що його покликання журналістика - залишив військову підготовку. Людяний,  надзвичайно добрий і порядний – саме так в один голос про Олега розповідають  колеги, з якими працював у різний час у різних виданнях.

Нагадаємо, за час перемир'я на Донбасі загинули четверо українських військових.

У Києві прощалися з нашим колегою Олегом Задоянчуком

У Києві прощалися з нашим колегою Олегом Задоянчуком

Повʼязані теми:

Наступна публікація