У Києві в небезпечному через зсуви районі зібралися будувати 12-поверхівку

У Києві в небезпечному через зсуви районі зібралися будувати 12-поверхівку

На Батиєвій горі зібралися будувати багатоповерхівку

Місцеві мешканці протестують, бо ґрунт під їхніми будинками і без того просідає.

На другій за небезпекою зсувів ділянці Києва зводять багатоповерхівку. Роботи відбуваються безпосередньо біля спортивного майданчика школи і за десяток метрів від дитсадка, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Забудовник уже звів довкола будівельного майданчику паркан. Ділянку для зведення 12-поверхової споруди виділив попередній склад Київради під головуванням Галини Гереги.

За планом, у дворі житлового масиву, який уже і без того потерпає від зсувів ґрунту, має бути висотка з підземним паркінгом.

"Тут так званий останець – це те, що лишилося від льодовика. Внизу граніт, зверху глина. Поруч річка. Це дає велику водонасиченість району, і виходять, коли воді нема куди діватися, то все сповзає", - переконує активістка Ірина Горецька.

Комісія Київради, що вивчає землевідводи часів Черновецького і Попова, вже рекомендувала столичним депутатам скасувати договір оренди землі на Батиєвій горі. Забудовник же посилається на висновки приватної геологічної фірми, яка визнала цю ділянку придатною для висотного будівництва.

"Всі документи в порядку. Я навіть за законом зобов'язаний обнести його парканом, щоб нічого не сталося", - пояснив свої дії забудовник Вагіф Абдуллаєв.

Раніше у Києві чоловік загадково загинув під час бійки активістів та забудовників.

Розгорається скандал довкола будівництва на зсувонебезпечній ділянці у Києві

Розгорається скандал довкола будівництва на зсувонебезпечній ділянці у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація