У Києві в елітному президентському полку загадково загинув контрактник

У Києві в елітному президентському полку загадково загинув контрактник

У Києві загинув молодий військовий / Фото: Сегодня

Друзі хлопця не вірять, що він застрелився.

У Києві в окремому президентському полку Міноборони України, куди відбирають кращих бійців, сталася трагедія. На посту загинув військовослужбовець-контрактник.

Як пише Сегодня, трагедія сталася в ніч на 27 травня, але стало про неї відомо нещодавно.

"Це сталося трохи більше тижня тому. Вранці солдати стояли на варті. Рядовий Євген Остапенко відпросився, потім пролунав постріл, а товариші виявили Остапенко вже мертвим. Він родом з Ніжина, йому було всього 21 рік. Тіло передали батькам", - розповіли в главку київської міліції.

Крім версії суїциду, відпрацьовуються і дві інших - доведення до самогубства і вбивство з необережності. У військовій службі правопорядку ці версії не відкидають.

"Остапенко спускався сходами. І міг застрелитися випадково, необережно поводячись з автоматом між поверхами", - сказало джерело видання.

"Нам незрозуміло, як таке могло статися. За словами солдатів, з якими він перебував на варті, і зі слів самих командирів, в той день Женя багато посміхався, був життєрадісним, ділився планами на майбутнє. І раптом відійшов на дві хвилини і таке створив. Причин для самогубства у нього не було. Він пройшов відбір в полк і за контрактом прослужив всього три місяці", - розповів його рідний брат Сергій.

Хлопця поховали в селі Березанка Чернігівської області.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві застрелився військовий.

Повʼязані теми:

Наступна публікація