У Києві в дитсадочку четверо дітей захворіли на гепатит А

У Києві в дитсадочку четверо дітей захворіли на гепатит А

Більшість хворих на гепатит А зареєстровано у Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах столиці.

Трьох з них довелося госпіталізувати.

У Києві у чотирьох 5-річних дітей було виявлено вірусний гепатит А.

Усі діти відвідували старшу групу дитячого садочку № 672 у Дніпровському районі столиці, повідомляє Головне управління Держсанепідслужби у Києві.

Троє хворих дітей були госпіталізовані до інфекційного відділення Київської міської дитячої клінічної лікарні №2, ще одна дитина не потребувала госпіталізації.

У київській Держсанепідслужбі зазначили, що 9 місяців поточного року у столиці зареєстровано 246 випадків захворювання на вірусний гепатит А.

"Близько 70 % усіх хворих на гепатит А зареєстровано у Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах столиці. Можемо констатувати, що у цьому році захворюваність зросла серед усіх вікових груп та контингентів", - сказав Олег Рубан, головний санітарний лікар Києва.

Гепатит А - хвороба печінки, яку викликає вірус, що поширюється, в основному, при споживанні харчових продуктів або води, забруднених фекаліями інфікованої людини. На відміну від гепатиту В і С інфікування гепатитом А не призводить до розвитку хронічної хвороби печінки і рідко закінчується смертельним результатом, але може викликати симптоми, що ослаблюють здоров'я.

Вірус також може передаватися при тісному фізичному контакті з інфікованою людиною. Випадкові контакти людей не призводять до передачі вірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація