У Києві у супермаркеті оскаженілі покупці влаштували битву за акційні яйця

У Києві у супермаркеті оскаженілі покупці влаштували битву за акційні яйця

Дата публікації
Перегляди
32к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У Києві у супермаркеті оскаженілі покупці влаштували битву за акційні яйця

Яйця падали людям прямо на голову, вони чавили та місили їх ногами. / Фото: facebook.com/juliya.sardak

Люди чавили яйця ногами, а літня жінка впала просто у коробку з лотками.

У супермаркеті "Ашан" на Петрівці у Києві покупці — переважно пенсіонери — влаштували справжню битву за акційні яйця. Відео інциденту виклала у Мережу користувач Facebook Юлія Сардак.

За її словами, 1 грудня у супермаркеті яйця коштували по 9,99 грн за десяток, що викликало ажіотаж серед покупців - о 9-й годині черги стояли більш як із 50 осіб і кількість людей щохвилини збільшувалася.

"Десь через годину яйця відпускати перестали. Черга зупинилася. Виявилося, що люди сварилися та не давали працівникам можливості привезти нову партію. Перепалка із розмахуванням руками тривала десь протягом 20 хвилин. І тоді адміністрація знайшла вихід", - пише Юлія Сардак.

Працівники супермаркету вивезли 10 ящиків зі складу та повезли повз чергу через три сусідні ряди. Дорогою зібралася нова черга, а коли яйця привезли до старої черги, тут і почалося справжнє "місиво".

"Яйця падали людям прямо на голову, вони чавили та місили їх ногами… На відео чути, як одна жінка намагалася достукатися до здорового глузду, але… Врешті, кілька ящиків яєць просто передавили. Літня жінка впала прямо у коробку з лотками. Ніхто навіть не хотів допомогти їй підвестися", - написала очевидиця події.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео, як у США покупці гамселили один одного у "Чорну п'ятницю".

Повʼязані теми:

Наступна публікація