У Києві у годину пік скасували електрички: люди готові до штурму потягів

Дата публікації
Перегляди
5123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві у годину пік скасували електрички: люди готові до штурму потягів

У Києві скасовують міські електрички

Потяги скасували з технічних причин і на невизначений термін.

Міську електричку Києва, яка ще минулого тижня ходила порожньою, тепер штурмують кілька разів на день, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Втім, у годину пік пасажири так і лишаються на платформі. "Переповнено все! Я у шоці просто. Увійти неможливо", - скаржаться пасажири.

До того ж очевидці повідомляють, що у годину пік було скасовано дві електрички.

"18:40. Київ стоїть в пробках 9 балів. Кортежу перекривають дорогу. Єдиний шлях додому на найбільший район столиці – електричка, в яку й так складно потрапити. Сьогодні скасували 2 потяги в годину пік з найзавантаженішої Петрівки", - написала на своїй сторінці у Facebook Вікторія Бондар.

Оголошення на станції інформувало, що на невизначений термін з технічних причин скасовано такі електрички: №7436, що мала відправитися о 17:16 та №7446 - о 18:42, а також №7317, що мала відправитися о 8:00, №7327 – о 9.26, та №7456 - о 20:09.

Зранку 27 березня на станціях також було не солодко. Хоча більшість пасажирів не нарікало, бо потяг ходив навіть у заметілі. Та й краще стоячи їхати у електричці, ніж сидячи стояти в автомобільному заторі.

На Лівому березі ситуація на станціях була надзвичайно складна. Місця у вагонах всім не вистачало, люди бігали від вагона до вагону, а двері зачинялися у них просто перед носом.

Найбільш відчайдушні кияни вирішували у будь-якому разі дістатися місця призначення - ТСН вдалося зафільмувати чоловіка, який подорожував, вхопившись за останній вагон.

Тисячі пасажирів вже стояли на платформі у струнких шеренгах, а трамвай привозив все нових і нових. Тому щойно на колію прибував потяг, починався справжнісінький штурм.

"Одягнула нові черевики - вже всі на ноги понаступали, вся пом'ята їду. Це все ще й від людей залежить", - поскаржилася одна із пасажирок.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк.

В негоду міську електричку штурмують пасажири

В негоду міську електричку штурмують  пасажири

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація