У Києві у фальшивому обміннику валют чоловік позбувся 200 тисяч гривень

У Києві у фальшивому обміннику валют чоловік позбувся 200 тисяч гривень

Фото: Reuters

Працівники карного розшуку столичної поліції попереджають, що це не перший подібний злочин. 

У столиці шахраї орендують офіс, оформляють його, як пункт обміну валют, дають оголошення і чекають клієнта з великою сумою. Згодом зникають із грошима через інші двері - приміщення виявляється прохідним.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Приміром, у столиці у такому фальшивому обміннику чоловік позбувся 200 тисяч гривень. Оголошення про цю установу прочитав на сайті. Телефоном домовився із менеджером про обмін великої суми і приїхав у визначений час. Працівник взяв у клієнта гроші, на спеціальному апараті перерахував і вийшов з купюрами у сусідню кімнату, проте, коли потерпілий через кілька хвилин спробував відкрити двері до касира, - вони вже були зачинені. А молодик втік разом із грошима. Тривають оперативно-розшукові заходи.

Працівники карного розшуку столичної поліції попереджають, що це не перший подібний злочин. Шахраї використовують прохідні приміщення з двома входами з різних сторін чи роблять діру у стелі. Беруть їх в оренду на кілька днів або тижнів. Оформляють як пункт обміну валют, дають оголошення на сайті і чекають клієнта з великою сумою грошей.

Раніше у листопаді співробітники ГПУ, НАБУ та СБУ затримали громадянина України, якого підозрюють у шахрайстві в особливо великих розмірах. Затриманий обіцяв за 2 млн доларів вплинути на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, щоб САП і НАБУ припинили кримінальне переслідування народного депутата Олександра Онищенка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація