У Києві триває фестиваль у пошуках made in Ukraine: патріотичні кекси, одяг та взуття

У Києві триває фестиваль у пошуках made in Ukraine: патріотичні кекси, одяг та взуття

У Києві шукають made in Ukraine

За день роботи фестивалю більше сотні людей поклали у гаманець пластиковий прапор - розрахункову картку с написом "Слава Україні! Героям слава!".

У Києві із гаслом "у пошуках українського" розпочався фестиваль товарів вітчизняного виробництва, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У фестивалі взяли участь понад двісті компаній, які презентували одяг, взуття, їжу і навіть побутову хімію - усе зроблене українцями і для українців.

"Навіть у цій ситуації є деякі плюси. Зараз ті, хто навчаться робити бізнес у таких кризових важких умовах, я думаю, що з початком економічного зростання це буде просто бум українського бізнесу", - впевнена організатор фестивалю Катерина Венжик.

На фестиваль вражати своїми вміннями прийшли, зокрема, друзі Федір і Антон. Один пропонував патріотичні кекси, інший - синьо-жовті прикраси для волосся.

Українське - тренд цього сезону, до якого долучився і Приватбанк. За кілька годин роботи стенду банку більше сотні людей поклали у гаманець пластиковий прапор - розрахункову картку с написом "Слава Україні! Героям слава!".

У Києві стартував фестиваль виключно українських товарів

У Києві стартував фестиваль виключно українських товарів

"На сайті можна було кожному клієнту замовити на вибір три картки з різними дизайнами. Банк тоді самостійно вибрав найкращий дизайн, який найбільше подобається кожному українцю, і пустив його на відділення", - розповіла працівниця Приватбанку Аліна Багрій.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація