У Києві судять шкуродера, який знущався з кішки

У Києві судять шкуродера, який знущався з кішки

У Києві судять шкуродера, який знущався з кішки

Чоловік може втратити свободу на півроку.

У Голосіївському районному суді Києва розглядають справу чоловіка, який навесні цього року прив'язав кота до дерева та бив його шлангом. Свідки події викликали поліцію та зоозахисників, тому тепер 30-річний Дмитро Кияниця опинився на лаві підсудних, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік твердить, що кішку просто "виховував" і не думав про наслідки. Себе знімати в залі заборонив, бо нібито боїться за власне життя. Після події ходив до психолога та психіатра – шукали з дружиною причину його такої поведінки. Тепер у суді читатимуть документи про психічне здоров'я обвинуваченого.

Біля будівлі суду підсудного беруть в коло невідомі в футболках курсів підготовки охоронців та заважають знімати. В цей час один з чоловіків бризкає в обличчя Дмитру з газового балончика. На місце події викликають медиків. Обвинуваченого з території суду до карети швидкої допомоги супроводжують невдоволені крики зоозахисників: "Убивця! Шкуродер! Симулянт!".

Зоозахисники завітали на суд над чоловіком, що влаштував екзекуцію коту

Зоозахисники завітали на суд над чоловіком, що влаштував екзекуцію коту

"До цієї підтримується дуже нездоровий ажіотаж. Оця лють, яка в суспільстві є, вона вся чомусь виливається на мого підзахисного. Хоча ця особа повністю визнала свою провину", - твердить адвокат Максим Сиченко.

Кішку, яку мучив хлопець, після тривалого лікування забрала до себе зоозахисниця. Активісти кажуть, що зазвичай справи про знущання з тварин рідко доходять до суду. Дмитру за знущання з кішки загрожує до шести місяців ув'язнення.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Повʼязані теми:

Наступна публікація