У Києві створять "бізнес-гавань" Новини компаній

У Києві створять "бізнес-гавань"

AVEC GROUP створить в Києві бізнес-гавань

КМДА підписала договір з компанією AVEC GROUP.

Київська міська державна адміністрація підписала договір про наміри з компанією AVEC GROUP з реалізації проекту "Київська бізнес-гавань" у Деснянському районі Києва.

З боку КМДА документ був підписаний заступником голови Русланом Крамаренком, а з боку AVEC GROUP головою ради директорів компанії Олексієм Чернишовим. Підписання документу проходило у присутності прем'єр-міністра України Миколи Азарова та голови КМДА Олександра Попова.

Ініціатива реалізації проекту "Київська бізнес-гавань" народилася під час спільної участі делегації КМДА та EASTGATE DEVELOPMENT, девелоперського підрозділу AVEC GROUP, у міжнародній виставці з нерухомості МІПІМ-2013, яка проходила 12-15 березня в Каннах (Франція).

Сторони домовилися об'єднати свої зусилля і використати всі наявні можливості з метою реалізації проекту в Деснянському районі. "Значимість проекту обумовлена необхідністю комплексного розвитку міста Києва для активізації інвестиційного потенціалу розвитку столиці, поліпшення інвестиційного клімату, створення територіально-просторових умов для ділової та інтелектуальної активності громадян і гостей столиці", - сказано в повідомленні прес-служби компанії.

"AVEC GROUP виступила в ролі співініціатора даного проекту та первинного інвестора. Зараз у стадії формування консорціум з кращих міжнародних та українських фахівців і компаній для створення і реалізації концепції комплексного розвитку території 250 га у Деснянському районі м. Києва. Основними цілями проекту є реалізація ініціатив визначених у Стратегії розвитку міста Києва, "Центр поруч з домом", зокрема розвиток поліцентричності, створення нових міських центрів і робочих місць в безпосередній близькості до місць проживання киян", - сказав глава AVEC GROUP Олексій Чернишов.

Довідка:

AVEC GROUP - провідна українська група компаній, що володіє портфелем високоприбуткових активів і об'єднує підприємства, що працюють у сфері девелопменту комерційної нерухомості, управління нерухомістю, фінансовій сфері та медіа-бізнесі.

EASTGATE DEVELOPMENT - інвестиційно-девелоперська компанія, що входить в AVEC GROUP, розвиває крупно-форматні торгові центри та оптово-роздрібні парки в Україні. Компанія EASTGATE DEVELOPMENT в наступні три роки планує створити до 500 000 м ² торгових площ у Києві та Харкові.

Повʼязані теми:

Наступна публікація