У Києві стріляли та кидали вибухівку, люди розбігалися в усі боки

У Києві стріляли та кидали вибухівку, люди розбігалися в усі боки

Рейдери атакували стоянку на Харківському масиві / Фото: Глобаліст

Міліція стверджує, що стрілянини не було

На Харківському масиві в Києві хвилин п'ятнадцять гриміли постріли, передає Сегодня. Інцидент стався на автостоянці по вулиці Кравчука, що неподалік від Дарницького кладовища.

За розповідями очевидців, на початку п'ятої вечора біля будки на вході до стоянки почалася стрілянина.

"Я вийшла на балкон: біля парковки кілька людей стріляли по охоронній вишці! Звідти, схоже, теж відстрілювалися. У будку кидали чи то димові шашки, чи то вибухові пакети. Тривало це близько 15 хвилин! Мої діти дуже перелякалися ... Люди на вулиці розбігалися і пригиналися", - повідомила одна з очевидців події.

Робітниця кафе, яке розміщене через дорогу від стоянки, також все бачила і розповідає, що нападників було близько 10 осіб.

"Нападників - близько 10 осіб. Вони стріляли, намагалися розбити вікна вишки вогнегасниками. А потім майже відразу приїхала швидка і міліція, і все стихло", - повідомила вона.

Після приїзду міліції зі стоянки вивели п'ятьох молодих людей і посадили в жовтий міліцейський мікроавтобус. Один з молодиків намагався втекти, але його наздогнали троє міліціонерів.

Отримати коментарі від правоохоронців на місці не вдалося.

"Ми нічого не знаємо, ми взагалі не з міліції", - загадково посміхаючись, відповідали чоловіки, яких рядові міліціонери вказали як керівництво Дарницького райуправління.

Більше того, в міліції стверджують, що стрілянини не було.

"Там були лише вибухові пакети, але зброї у нападників не було", - сказала нам представниця прес-центру РУВС Інна Гомаль.

Також вона підтвердила, що це була спроба рейдерського захоплення парковки, хоч і не змогла пояснити, чому її хотіли "взяти".

Повʼязані теми:

Наступна публікація