У Києві співробітник ГПУ ледь не збив жінку з дитиною поблизу дитячого майданчика

У Києві співробітник ГПУ ледь не збив жінку з дитиною поблизу дитячого майданчика

Співробітник ГПУ звільнений за негідну поведінку.

Замість вибачень жінка почула образи і погрози на свою адресу.

У Києві співробітник Генпрокуратури ледь не збив жінку з дитиною на проїжджій частині біля дитячого майданчика. Жінка звернулася до міліції, після цього співробітник ГПУ почав погрожувати їй та її рідним, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Тетяна Бікасова із жахом згадує події того дня. Жінка з чотирирічною донькою йшла на дитячий майданчик і ледь не потрапила під колеса чорної машини. Її водієм виявився співробітник Генпрокуратури В'ячеслав Занеборщ. Замість вибачень водій облаяв жінку.

Тетяна звернулася до міліції. Там склали протокол. Дана ділянка дороги біля будинку прирівнюється до пішохідної зони, максимально дозволена швидкість - 20 кілометрів за годину.

Через брак доказів, що водій перевищив дозволену швидкість, жодного провадження розпочато не було. Тетяні порадили звернутися до суду і проводити експертизу власним коштом. Поки жінка вирішувала, чи зважуватися на судову тяганину, на адресу її родини стали надходити погрози.

"Чоловік мало не збив меншу дитину і почав погрожувати старшій дитині. Потім ця людина приїхала до райвідділу і погрожувала слідчим працівникам ДАІ, щоб вони забрали цю заяву, знищили, не розглядали, оскільки він велике ЦБ. Все буде розглянуто і буде винесено адміністративний штраф за хамство за нецензурну лайку", - розповів ТСН радник голови МВС Антон Геращенко.

Генпрокуратура жодних розслідувань не проводила і просто звільнила свого працівника. У ГПУ також повідомили, заяви про погрози від жінки не отримували.

Нагадаємо, у Києві на переході водій наїхав на 15-річну дівчину і зник з місця ДТП.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

У Києві співробітник генпрокуратури ледь не збив жінку з дитиною

У Києві співробітник генпрокуратури ледь не збив жінку з дитиною

Повʼязані теми:

Наступна публікація