У Києві спецназівці влаштували стрілянину та вибили вікна у посольстві Ізраїлю

У Києві спецназівці влаштували стрілянину та вибили вікна у посольстві Ізраїлю

"Беркут" штурмував посольство Ізраїлю в Києві

За подіями спостерігав Надзвичайний і повноважний посол Ізраїлю Реувен Дін Ель.

У Києві люди в масках захопили посольство Ізраїлю в Україні, замінували центральну та головну синагогу юдеїв та одну з київських шкіл, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вимоги терористів: заправлений пальним автобус та літак і перемови з іноземними дипломатами. Міжнародні злочинці вимоги постійно змінювали, тому будівлю довелося штурмувати. Серед загиблих виявилося двоє заручників.

Та все це лише сценарій навчання, проведеного на відмінно.

Все почалося з захоплення будівлі посольства. Серйозність намірів терористи демонстрували безперервними автоматними чергами та погрозами вбити заручників. Терористи вочевидь нервувалися і таки почали вбивати заручників. Одного - викинули із вікна.

Якби не пластмасовий манекен та качан капусти замість голови заручника, виставленого у вікні, у справжність того, що відбувається можна було б повірити.

Тут оперативний штаб вирішив штурмувати будівлю, бо озброєні бойовики постійно змінювали свої вимоги.

Спецпідрозділ Альфа десантувався на дах із гелікоптера і захопив верхні поверхи. Терористів оточили і почали штурм. До операції долучилися бійці "Беркуту". Їхнє завдання – вивезти злочинців і захоплених людей. Серед них теж можуть бути перевдягнені в цивільне терористи.

Після цього - термінова евакуація через закладену в будівлі вибухівку. Її знайшов дистанційно керований робот, і тут же на місці знешкодив сапер.

Наприкінець зайнявся дах посольства.

За розбитими вікнами спостерігав Надзвичайний і повноважний посол Ізраїлю Реувен Дін Ель, однак результатом залишився задоволений.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко.

У центрі Києва під час тренувань інсценували теракт

У центрі Києва під час тренувань інсценували теракт

Повʼязані теми:

Наступна публікація