У Києві сніг із завалених вулиць вивозять на сусідні - більш розчищені

У Києві сніг із завалених вулиць вивозять на сусідні - більш розчищені

На 6-й день оголошеної надзвичайної ситуації на дорогах і тротуарах суцільна снігова каша

Самоскиди вивантажують сніг на проїжджу частину із чотирьох смуг, залишаючи тільки півтори.

Сніг з вулиць Києва вивозять, за звітом уряду, 150 одиниць снігоприбиральної техніки. Та ось куди сніг вивантажувати, водіїв самоскидів часто не інформують, йдеться в сюжеті "Новини 2+2".

На 6-й день оголошеної надзвичайної ситуації на дорогах і тротуарах суцільна снігова каша. Кияни знову запізнюються на роботу. Приміром на одній з вулиць на Троєщині перестали ходити тролейбуси. Через сніг їх пустили в об'їзд. І як наслідок - піврайону залишилося без транспорту.

Чистити сніг дорожникам заважають будь-як припарковані автомобілі. Тоді на допомогу вони кличуть евакуатори. Чужі машини пересувають під прикриттям ДАІ.

Дорожники сніг старанно чистять, вантажать на машини і з однієї заваленої вулиці перевозять на іншу - таку ж. Знімальній групі вдалося відзняти, як одна з вантажівок вивантажила сніг на проїжджу частину із чотирьох смуг, залишивши тільки півтори.

"Викидають прямо на проїжджу частину і купи стають такими, що в годину пік виходить, що проїхати навіть на Троєщині, де широко – неможливо", - каже свідок події.

Читайте також: Весняні снігопади та урагани: українці потерпають від негоди

Самі ж водії вантажівок, які схитрували і не доїхали до потрібного місця, виправдовуються - ніхто їм не казав, куди вивозити сніг.

Та й снігоприбиральної техніки, яка б інтенсивно вигрібала сніг зі столичних вулиць, зовсім мало. Начальник автогосподарства у Шевченківському районі констатує, щодня 5-6 самоскидів та тракторів стають на ремонт, адже 80 відсотків техніки вже давно треба списати.

Тим часом синоптики прогнозують потепління. І кияни, надивившись блокбастеру про боротьбу комунальників зі снігом, з острахом чекають на другу серію - про "грандіозний" потоп.

Самоскиди вивантажують сніг на проїжджу частину

Самоскиди вивантажують сніг на проїжджу частину

Повʼязані теми:

Наступна публікація