У Києві силовики "рятують" посольство Ізраїлю і дві синагоги від "терористів"

У Києві силовики "рятують" посольство Ізраїлю і дві синагоги від "терористів"

У центрі Києва обмежено рух транспорту та пішоходів / Фото: bavaria-munchen.ru

У столиці відпрацюють антитерористичну операцію

Сьогодні, 23 травня, в Києві Антитерористичний центр при СБУ за погодженням посольства Ізраїлю проводить планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Читайте: На Полтавщині у новорічну ніч підпалили синагогу

В ході навчання передбачається практичне відпрацювання елементів силової фази навчальної антитерористичної операції в умовах міста.

Читайте: Терорист і поліція влаштували бойовик зі стріляниною на шосе і замінованим шафою

До виконання завдань з припинення терористичного акту та мінімізації її наслідків будуть залучені сили та засоби Служби безпеки, МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій та регіональних підрозділів інших суб'єктів боротьби з тероризмом.

У рамках навчання з 10:00 до 16:00 будуть здійснюватися відповідні заходи на території посольства Ізраїлю в Україні (бульвар Л. Українки, 34), Центральної синагоги (вулиця Шота Руставелі, 13), Головної синагоги (вул. Щекавицька, 29) та загальноосвітньої середньої школи №325 (проспект Ватутіна, 22б).

Біля зазначених об'єктів на час проведення навчання буде обмежено рух транспорту та пішоходів.

Участь у навчанні беруть керівництво СБУ, члени Міжвідомчої координаційної комісії АТЦ та координаційної групи АТЦ при ГУ СБУ в м. Києві та Київської області, а також представники іноземних партнерських спецслужб.

Повʼязані теми:

Наступна публікація