У Києві силовики накрили підприємство, яке провернуло аферу з комплектуючими для військової техніки

Дата публікації
Перегляди
585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві силовики накрили підприємство, яке провернуло аферу з комплектуючими для військової техніки

Фото: Прокуратура міста Києва

Незаконна діяльність підприємства завдала збитків на майже 4 млн грн.

Працівники прокуратури Києва та управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби провели обшуки в офісних приміщеннях та за місцем проживання службовців товариства, яке провернуло оборудку із комплектуючими для військової техніки. Ці деталі постачалися на підприємства військово-промислового комплексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Правоохоронці встановили, що зловмисники оформлювали придбання комплектуючих через фіктивні підприємства. Насправді ці фірми ніколи не отримували і не виробляли деталі для військової техніки, за документами вони займалися закупівлею продуктів харчування, білизни та взуття.

Під час обшуків силовики вилучили документацію, комп'ютерну техніку, більше 100 печаток і штампів, у тому числі військових частин з різних регіонів України, а також штампи для формулярів та паспортів комплектуючих для військової техніки.

За попередніми даними, зловмисники своєю діяльністю завдали збитків на понад 3,7 млн гривень.

Наразі вживаються заходи, направлені на притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності та встановлення джерел походження комплектуючих, які постачалися на підприємства військово-промислового комплексу України.

Нагадаємо, в прокуратура Київської області викрила групу осіб, які незаконно переписали на себе в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 9 автозаправних станцій, чим завдали збитків реальному власнику, який є іноземним інвестором, на понад 146 млн грн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
585
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація