У Києві схопили наркодилера, який поставляв у нічні клуби амфетамін з Росії

У Києві схопили наркодилера, який поставляв у нічні клуби амфетамін з Росії

У Києві затримали контрабандиста наркотиків

Правоохоронці таки вполювали злочинця у нашпигованій психотропами авто.

Столичні правоохоронці на гарячому спіймали чоловіка, який не лише разом з товаришами збував наркотики у нічних клубах, а й налагодив контрабандний канал, через який постачав отруту з Росії, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У розпорядженні ТСН опинилось оперативне відео затримання. Керівника банди схопили в середмісті Києва у нашпигованій наркотиками автівці.

"Ним виявився 37-річний луганчанин, який протягом тривалого часу організовував постачання психотропу на територію держави", - повідомив заступник керівника УБНОН Києва Іван Пономарьов.

Затримати на гарячому усіх правоохоронцям вдалося далеко не одразу. Угрупування "засвітилось" ще влітку. Стало відомо, що члени банди збираються переправити з Росії велику партію психотропу. І саме тоді правоохоронці під прикриттям стали першими покупцями контрабанди.

У Києві затримали крупну партію наркотиків з Росії

У Києві затримали крупну партію наркотиків з Росії

"В ході першого етапу було вилучено близько 700 пігулок екстазі. В ході другого етапу – було вилучено 1,5 кілограми психотропної речовини – амфетамін", - поінформував Пономарьов.

Разом з наркотиками тоді затримали і перших наркоділків: раніше судимого киянина і його товариша луганчанина. На керівника банди полювали довше. Після кількамісячного затишшя він повернувся до справ із новим товаришем. І одразу ж потрапив до рук правоохоронців.

Варто зазначити, що потенційними покупцями психотропу були завсідники столичних нічних клубів.

Ціна, приміром, за пігулку амфітаміну складала 200 грн. Враховуючи обсяги вилученого, ділки могли заробити майже мільйон гривень. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що українцям легально продають набори речовин для самостійного приготування "ширки". Набір наркотиків "Зроби сам" розповсюджують через мережу, а силовики не знають, як з цим боротися.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація