У Києві схопили депортованого грузинського "злодія в законі", який приїхав на "лікування"

У Києві схопили депортованого грузинського "злодія в законі", який приїхав на "лікування"

У Києві схопили депортованого грузинського "злодія в законі", який приїхав на "лікування"

Фото: Департамент комунікації Нацполіції України

"Авторитета" вже видворили з України.

У Києві затримали відомого у кримінальних колах "злодія в законі", громадянина Грузії Гочу Джинчарадзе "Куршу".

Про це повідомили у департаменті комунікації Національної поліції України.

За даними поліції, затриманий видавав себе за іншу людину і нелегально проник на територію України. У вересні 2014 року "Куршу" вже затримували і депортували із забороною в'їзду на територію України на три роки.

За словами чоловіка, він нібито приїхав до України на лікування.

"Крім того, за наявними обліками Інтерполу, затриманий належить до категорії осіб із кримінальним статусом "злодій в законі" і має кримінальне прізвисько "Курша". Чоловік був неодноразово засуджений на території Російської Федерації та Республіки Грузія", - додали у поліції.

Як зазначається, також до кола знайомих "Курші" входить ще один "злодій в законі" на прізвисько "Лавасоглі Батумський". Його правоохоронці затримали наприкінці жовтня 2014 року і видворили з України у листопаді того ж року.

Наразі затриманого "Куршу" вже депортували з території України.

За словами першого заступника очільника Нацполіції України Вадима Трояна наголосив, що всі "злодії в законі" проходять коронацію лише під російськими "злодіями".

"Зараз вони працюють на ФСБ. Абсолютно всі. І ті злодії, яких запускає Росія на територію України, якраз включають не тільки небезпеку криміногенної ситуації, а й політичну", - запевнив він.

На думку Трояна, маючи гроші, "авторитети" впливають на економіку країни та навіть деяких посадовців, яких беруть під свій контроль та дають їм вказівки.

Нагадаємо,  раніше у Києві затримали "злодія в законі", якому допомагали бойовики "ДНР". Сепаратисти допомогли злочинцеві з документами.

Повʼязані теми:

Наступна публікація