У Києві шахрайка обкрадала довірливих пенсіонерів, поки ті писали заяви про субсидію та лічильники

У Києві шахрайка обкрадала довірливих пенсіонерів, поки ті писали заяви про субсидію та лічильники

Жінка забирала у пенсіонерів усе, що здавалося їй цінним

Зараз "добродійку" спіймали.  

У Києві під виглядом соціальної працівниці жінка дурила пенсіонерів. Обіцяла оформити субсидію або встановити новий лічильник. Від пенсіонерів просила лише написати заяву. от тільки звичайне оформлення документів мало несподіваний фінал, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нині за колючим дротом та ґратами її геть не тягне на спілкування перед камерами.

Тереза ховає обличчя, бо, твердить, не винна і досі не збагне, чому міліція нею зацікавилася.

Заґратоване небо, своєю чергою твердять у міліції, панянці світить за турботливе ставлення до пенсіонерів, яке таким, насправді було лише на словах.

Жінка у звичайному київському дворі знайомилася із пенсіонерами і розповідала, що вона - соціальна працівниця і прийшла допомогти. Наприклад, допомогти отримати субсидію чи новий лічильник. Пропозиція стареньких одразу змушувала забути про безпеку. Вони навіть документів у жінки не просили. Вона, натомість просила заповнити заяву. Проте пояснювала, що на вулиці це робити не зручно.

У Києві під виглядом соціальної працівниці жінка дурила пенсіонерів

У Києві під виглядом соціальної працівниці жінка дурила пенсіонерів

Паперів, кажуть правоохоронці було вдосталь. Поки пенсіонери їм давали раду, то псевдосоцпрацівниця дбала вже не про добробут пенсіонерів. Після прощання із нею літні люди виявляли відсутність речей у квартирах. Тереза брала все: гроші, коштовності, цінні речі.

Що старша була людина і що довше заповнювала анкету, то більшу здобич отримувала жінка. Однією з її жертв навіть став 92-річний дід. Він після "працівниці" недорахувався майже 40 тисяч грн. В інших родин жінка вкрала по кілька тисяч. Хоча, визнають правоохоронці, і така здобич шахрайку влаштовувала.

За ґратами жінка опинилася під час чергового акту "допомоги". Правоохоронці відшукали жінку, після того, як заяву написали перші потерпілі. Тереза не квапиться розповідати, скільки точно наївних пенсіонерів вона надурила. Самі потерпілі теж соромляться говорити. Тому правоохоронці просять, якщо хтось упізнав жінку, то одразу звертатися до них.

Нагадаємо, що у Дніпропетровську шахраї збирають гроші на "ремонт" будинків

Кореспондент ТСН Олександр Романюк.

Повʼязані теми:

Наступна публікація