У Києві шахраї примудрилися здати в оренду чужу квартиру шістьом квартирантам

У Києві шахраї примудрилися здати в оренду чужу квартиру шістьом квартирантам

У столиці активізувалися шахраї

Люди зрозуміли, що їх надурили, тільки коли всі одночасно прийшли заселятися.

У столиці шахраї заробили близько 40 тис. гривень на людях, котрі намагалися винайняти житло. Злодії самі зняли в оренду квартиру, а потім, назвавшись власниками, начебто здали її кільком родинам одночасно, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Квартирантів, які відгукнулися на оголошення, приймали гостинно та оформлювали угоди про оренду житла. Показували власні паспорти та брали завдатки в розмірі плати за перший і останній місяці проживання. Виходило близько 7 тис. гривень і родини.

На руки людям видавали ключі та домовлялися про дату поселення. Коли ж люди, нічого не підозрюючи, приїздили з речами заселятися, виявлялося, що квартира вже зайнята. Протягом дня біля будинку назбиралося шість ошуканих у такий спосіб родин.

Люди вже написали спільну заяву до міліції. Там кажуть, що цей випадок шахрайства не перший у столиці. Місяць тому за такою ж схемою і навіть із "правильною" пропискою у фіктивному паспорті аферисти здали орендоване помешкання двадцяти людям.

Злочинці досі на волі. Якщо їх схоплять і доведуть провину, правопорушникам загрожуватиме солідний грошовий штраф або позбавлення волі.

Як уже повідомлялося, аферисти продають киянам VIP-місця для фото на вигаданій "Стіні киян" за 600 грн.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Київські шахраї отримали 40 тисяч гривень за день, не виходячи з квартири

Київські шахраї отримали 40 тисяч гривень за день, не виходячи з квартири

Повʼязані теми:

Наступна публікація