У Києві шахраї прикидаються вагітними, священиками та вченими, виманюючи гроші у перехожих

У Києві шахраї прикидаються вагітними, священиками та вченими, виманюючи гроші у перехожих

Шахраї вигадують собі "легенду" для обману перехожих / Фото: Фото EPA/UPG

Столицю заполонили актори-жебраки.

Київ заполонили актори-шахраї, які виманюють гроші у перехожих нетривіальними засобами. Жебраки прикидаються вагітними, священиками і навіть іноземцями, пишуть Вести.

Найвідоміша "актриса" такого роду "працює" на Хрещатику. Жінка сидить на сходах, що ведуть у бік КМДА.

"Вона вже два роки з животом. Сидить мовчки, а жінки завжди дають гроші. Деякі навіть розпитують, чим допомогти", - розповіла продавець із сусіднього кіоску Ганна.

За її словами, поряд промишляє ще один актор, якого прозвали Харі Крішна.

"Його насправді чи Сергієм, чи Олегом звуть, але ми його Харі Крішною називаємо за його манеру розводити народ: підходить до перехожих, вручає книги зі своїм вченням, а після заявляє, що потрібно заплатити 15-20 грн. Багато хто бере", - повідомила жінка.


А біля Бесарабки влаштувався уявний індус, який ламаною англійською скаржиться перехожим на крадіжку документів і відсутність грошей на дзвінок дружині й квитки додому.

"Навіть довідку нібито з міліції показує. Люди дають по 20-50 грн", - кажуть співробітниці магазину поряд.

На одному з літніх майданчиків кафе на Хрещатику заробляє гроші батюшка-жебрак. Спочатку він благословляє, а потім просить пожертвувати на храм.

"Підходить на літню площадку чоловік у рясі й мило так питає ім'я. Ти йому кажеш, він благословляє і читає молитву. На подяку просить пожертвувати на храм. Офіціантка в одному кафе розповіла, що за день тільки у них він збирає не менше 100 грн", - розповіла співробітниця місцевого бутіка Тамара.


Ще один актор-шахрай з'явився на Хрещатику недавно. Він просить у людей гроші нібито для наукової роботи.

"Він людям прямо говорить, мовляв, пише якусь наукову роботу про доброту сучасних людей і для експерименту потрібно, щоб йому подали. Люди сміються і подають", - розповіла офіціантка одного з кафе на Хрещатику.

Як повідомлялося раніше, столичні жебраки заробляють за день мільйон гривень

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація