У Києві серед сміття знайшли мертве немовля

У Києві серед сміття знайшли мертве немовля

У Києві серед сміття знайшли мертве немовля

Поліція вже знайшла горе-матір, яка позбулася своєї дитини.

Новонародженого хлопчика знайшли серед сміття в Києві. Немовля викинули в пакеті разом із пуповиною та плацентою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про страшну знахідку в поліцію повідомила двірник.

"Виносила сміття та виявила це пакет. А в пакеті була дитинка. Я не знала, що це. Мене просто зацікавило, що пакет був важким і з кров'ю. І я його розірвала", - розповіла двірник.

Лікарі, які разом із поліцією приїхали на виклик, констатували смерть дитини. На місці поліція провела поквартирний обхід та опитала оболонців.

Місцеві розповідають, що вагітних серед сусідок не бачили, тож хто міг таке вчинити – не знають.

По обіді поліція знайшла горе-матір. Це 28-річна киянка, яка сама виховує двох дітей. За її словами, вона народила дитину у вбиральні. Подумала, що син мертвий, тому вирішила його позбутися. З її слів – загорнула в рушник і викинула у сміттєпровід.

За попередніми висновками, смерть дитини настала кілька днів тому. Для остаточного з'ясування причин смерті, тіло хлопчика направили на судово-медичну експертизу. Жінці загрожує від 5 років обмеження волі до 5 років за ґратами.

Раніше в Києві новонароджене немовля пережило алкогольну комуДитину поряд із п'яною матір'ю знайшли патрульні поліцейські.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Мертве немовля знайшли серед сміття у Києві

Мертве немовля знайшли серед сміття у Києві

Повʼязані теми:

Наступна публікація