У Києві щез провулок Ватутіна і з'явилася Помаранчева вулиця

У Києві щез провулок Ватутіна і з'явилася Помаранчева вулиця

За відповідний проект рішення проголосували сьогодні на засіданні 65 з 94 зереєстрованих в залі депутатів / Фото: Bloomberg

Проект рішення голосувався сьогодні на засіданні Київради вдруге.

Київська міська рада сьогодні, 1 жовтня, ухвалила рішення про найменування нових вулиць та провулків у мікрорайоні Жуляни Солом'янського району, а також про перейменування - провулку Ватутіна на Ізяславський і вулиці Апельсинової на Помаранчеву.

За відповідний проект рішення проголосували сьогодні на засіданні 65 з 94 зереєстрованих в залі депутатів, передає УНІАН.

 

Проект рішення голосувався сьогодні на засіданні вдруге, оскільки 24 вересня на засіданні Київради після його обговорення свої голоси за проект віддали лише 49 з 81 депутатів. 

Сьогодні депутатському корпусу було запропоновано повернутись до розгляду питання і знову поставити його на голосування.

Нагадаємо, раніше мер столиці Віталій Кличко повідомив, що одну з вулиць Києва назвуть іменем вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова - наймовірніше, Повітрофлотський проспект, де розташована будівля посольства РФ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація