У Києві СБУ затримала топ-менеджера мережі супермаркетів, яка фінансувала бойовиків "ДНР"

У Києві СБУ затримала топ-менеджера мережі супермаркетів, яка фінансувала бойовиків "ДНР"

Фото: Getty Images

З прибутку магазинів бізнесмени сплачували незаконним установам терористів.

У Києві співробітники Служби безпеки України затримали одного з топ-менеджерів мережі супермаркетів, через яку фінансувалася терористична організація "ДНР".

Про це інформує СБУ.

Наприкінці листопада співробітники спецслужби викрили у столиці комерсантів, частина бізнесу яких продовжувала функціонувати на тимчасово окупованій території. Правоохоронці встановили, що відсоток з прибутку магазинів бізнесмени сплачували незаконним установам терористів. У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України, одному з топ-менеджерів комерційної структури оголошено про підозру в скоєнні злочину.

Рішенням суду зловмиснику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх бізнесменів та менеджерів, причетних до оборудки.

Нагадаємо, раніше у Києві блокували діяльність конвертцентру, через який перераховувалися та переводилися у готівку гроші, що використовувались для фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР". Зазначається, що серед клієнтів нелегального бізнесу були структури з окупованих терористами територій, а готівку на фінансування бойовиків ввозили через територію Росії.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація