У Києві реконструюють історичну вулицю на Подолі

Дата публікації
Перегляди
2904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві реконструюють історичну вулицю на Подолі

Фото: Фото Валерії Ковалінської/ТСН

У КМДА вирішили збільшити пропускну спроможність вулиці Кирилівської.

У Києві проведуть реконструкцію вулиці Кирилівської та трамвайних колії.

Про це повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації.

"Виконання робіт дозволить збільшити пропускну спроможність вул. Кирилівської з 14 тис. авто/добу до 20 тис. авто/добу", - наголосили у відомстві.

До того ж зазначається, що реконструкція поліпшить технічний стан покриття проїжджої частини, тротуарів і трамвайних колій, забезпечить безперебійний рух транспорту та пішоходів, поліпшить обслуговування населення громадським транспортом, а також позитивно вплине на екологічний стан завдяки ліквідації заторів.

Як повідомляється, замовником проектування та виконання робіт визначено КК "Київавтодор", який має знайти будівельну організацію для виконання реконструкції, розробити проектну документацію, провести та затвердити її експертизу.

"На період реконструкції буде розроблено та погоджено з Управлінням патрульної поліції Національної поліції України схему організації дорожнього руху", - додали у КМДА.

Нагадаємо, раніше тимчасовий очільник "Укравтодору" Євген Барах заявив про запровадження нового способу перевірки виконаного ремонту доріг. Тепер покращення на дорогах перевірятимуть за допомогою фотофіксації.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2904
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація