У Києві ворожка за 13 років витягла у клієнтки півмільйона доларів

У Києві ворожка за 13 років витягла у клієнтки півмільйона доларів

Аферистка безсоромно викачувала гроші у людей

У міліції підозрюють, що віщунка надавала віртуальну допомогу і зцілювала визначних політиків.

У Києві ворожка 13 років витягала гроші зі своєї клієнтки. Жінка не тільки платила за поради і містичне сприяння, але й утримувала всю родину шахрайки, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Успішна у кар'єрі жінка, яка довірилася солодким словам шахрайки, соромиться відкривати обличчя. В їхню першу зустріч провидиця пообіцяла посприяти у грошовій справі. Все пройшло успішно, тож жінка почала вчащати до віщунки, допоки не пожалілася на самотність і дізналася, що має брата.

"Вона вкрай переконливо це розповідала: "Ой, от у нього впав тиск, зараз я йому підніму. Зараз він їсть дуже смачні котлетки". За цими дрібницями, напевно, губилася головна нитка", - каже жінка.

Столична провидиця за 13 років витягла півмільйона доларів зі своїх клієнтів

Столична провидиця за 13 років витягла півмільйона доларів зі своїх клієнтів

Її уявний брат нібито був у бігах. Говорити по телефону не міг, проте писав смски. І йому постійно були потрібні гроші. Щомісяця $ 10 тис.

За брата жінка платила 4 роки, аж поки перевірила, звідки приходять смс. Виявилося, що весь цей час із нею листувалася донька провидиці. Тож платити наступного разу жінка пішла із міліцією.

Шахрайка влаштувала істерику під час затримання / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com
Тепер 66-річній аферистці загрожує до дванадцяти років в'язниці за шахрайство в особливо великих розмірах. Зараз триває слідство.

Правоохоронці просять уважно роздивитися фото. Тому, хто її впізнає, радять телефонувати в УБОЗ. Через суди потерпілим, можливо, хоч щось повернуть. "Ми маємо інформацію, що надавала віртуальну допомогу і зцілювала визначних осіб – можновадців, політичних діячів", - розповів оперативник.

Нагадаємо, що в центрі Києва секта Мунтяна проводила пекельні сеанси вигнання бісів, викачуючи з людей гроші. Фахівці запевняють, що на сеансах людей просто гіпнотизують, а декому "ламають мізки" назавжди.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація