У Києві прокуратура ініціювала проведення громадських слухань щодо скверу на Березняках

У Києві прокуратура ініціювала проведення громадських слухань щодо скверу на Березняках

Люди борються за берізки / Фото: УНІАН

Люди протестують проти будівництва торговельного центру.

У вівторок загострилось протистояння довкола скверу в столичному районі Березняки, яке тривало весь день. Захисників, серед яких місцеві жителі, було близько тисячі, — йдеться в сюжеті нічного випуску ТСН.

Особливо активні почали трощити паркан будмайданчика. Згодом вони зірвали і підпалили плакат, який сповіщав про забудову. Поштовхом до радикальних дій стало те, що зранку забудовник разом з охороною силоміць вигнали протестувальників, які розгорнули на території будмайданчика наметове містечко. Вже за кілька годин розлючені люди повернулися. Вони обіцяють не залишати сквер, допоки будівництво не зупинять повністю. Люди кажуть, що будуть жити в наметах. Мовляв, вони не розійдуться. "Великих тузів" обіцяють нагодувати бетонними плитами.

В конфлікт вже втрутилася прокуратура. Речник прокуратури Яна Соболевська зауважила, що зважаючи на суспільний резонанс та занепокоєність мешканців на спірній ділянці, прокуратурою міста Києва ініційовано проведення громадських слухань.

Зауважимо, що прокуратура Дніпровського району міста Києва взялася за розгляд справи щодо позову одного із місцевих жителів Березняків про відміну рішення Київради про надання для будівництва торгового центру земельної ділянки. У цій справі прокуратура стала на бік жителів мікрорайону.

Нагадаємо, що захисники багатостраждального скверу на Березняках голими руками знесли металевий паркан

Повʼязані теми:

Наступна публікація