У Києві проходить масштабний форум з безпеки

У Києві проходить масштабний форум з безпеки

Agora on Security Kyiv проходить в Києві

Форум збере 150 молодих учасників з 28 країн Європи віком від 18 до 30 років для побудови спільного бачення політики безпеки в Європі.

2-9 листопада 2014 року Київ вперше стане місцем проведення масштабного Міжнародного безпекового форуму "Agora on Security Kyiv" ММГО "Європейський молодіжний парламент – Україна". 

Форум збере 150 молодих учасників з 28 країн Європи віком від 18 до 30 років для побудови спільного бачення політики безпеки в Європі. Загальною темою Форуму є "Переосмислення політики безпеки - руйнування старих парадигм". Впродовж тижня учасники Форуму працюватимуть у дев'яти робочих групах, кожна з яких зосередить свою роботу на конкретному аспекті європейської безпеки, серед яких є наступні напрямки: фінанси, охорона здоров'я, військова політика, державність, торгівля, енергетика, екологія, інформаційні технології та сільське господарство. Міжнародний безпековий форум стане основним та наймасштабнішим з ряду проектів, що заплановані ММГО "Європейський молодіжний парламент – Україна" на 2014 рік.

Протягом Форуму учасники під керівництвом досвідчених представників ЄМП з усієї Європи спробують знайти відповіді на питання, що хвилюють всіх без виключення мешканців європейського континенту. Керуватиме форумом президент Мартін Хоффманн (Німеччина) та команда досвідчених міжнародних тренерів та модераторів. Учасники встигнуть не лише стати єдиною командою, скласти та захистити маніфести – офіційні документи з унікальними рішеннями для досліджуваних проблем, але й пізнати культурні традиції та звичаї інших країн та отримати цінний досвід міжкультурного спілкування. Результатом форуму стане підготовка спільного звіту всіх робочих груп для формування всебічного бачення європейської безпеки по ключовим напрямкам задля реформ в Україні та Європі. 

Міжнародний безпековий форум проходитиме за основної підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Благодійного Фонду "Відкриті серця України", Ради Європи та інших партнерів за ініціативи ЄМП-Україна та Фонду Шварцкопф "Молода Європа". 

Серед офіційних заходів сесії – Церемонія відкриття (3 листопада) та підсумковий Симпозіум (7-8 листопада), які проходитимуть у Дипломатичній академії України та в НСК "Олімпійський" відповідно. На відкритті Симпозіуму, 7 листопада з 10:00 до 11:00, буде проведено прес-конференцію.

Докладніше про Форум читайте на сайті ask.eyp-ua.org та на Фейсбуці www.facebook.com/askyiv2014.

Наступна публікація