У Києві калічаться і гинуть екстремали-зачепери

У Києві калічаться і гинуть екстремали-зачепери

Екстремали-зачепери чіпляються за вагони метро, тролейбуси і електрички

У зачеперів є брудні руки і вони пахнуть металом, бо чіпляються за все, що їздить.

Молодь шукає адреналіну поза межами здорового глузду, а Інтернет-спільнота розпочала боротьбу проти тих, хто в пошуках гострих відчуттів чіпляється за потяги метро, тролейбуси та електрички. Аби застерегти інших, російські блогери публікують фото потерпілих від такого хобі підлітків. А в Києві кількість професійних зачеперів, так себе називають екстремали, уже сягнула сотні, є і жертви: 13 дітей постраждали і 2 загинули, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Небезпека приваблює підлітків, новачки ховають обличчя. Бояться, що в школі будуть проблеми, не розуміють їх і батьки. Тому своє хобі вони намагаються приховати, до того часу, поки їх не вдаряє струм.

19-річний Артем після такого оговтався в реанімації.Тепер про це нагадує невеличкий шрам на руці. Із таким "катанням" Артем зав'язав назавжди. Медики кажуть, що хлопець іще легко відбувся. Небезпечні розваги можуть закінчИтися переломами і навіть інвалідністю.

Речник київської міліції Ольга Білик каже, що зачеперам загрожує покарання у вигляді штрафу від 7 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Проте впіймати таких зачеперів непросто, поки що вдалося лише з десяток. Мізерний штраф у 255 грн довелося платити їхнім батькам.

Нагадаємо, що екстремал-невдаха впав з 4 поверху на купу цегли в Харкові

Кореспондент ТСН Євгенія Коваленко.

З екстремалами-зачеперами бореться Інтернет-спільнота

З екстремалами-зачеперами бореться Інтернет-спільнота

Повʼязані теми:

Наступна публікація