У Києві продовжує зростати кількість загиблих від грипу

У Києві продовжує зростати кількість загиблих від грипу

У Києві продовжує зростати кількість загиблих від грипу

На сьогодні відомо про 26 осіб.

В Києві з початку епідемічного сезону через грип та ГРВІ вже померло 26 людей.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Києва Олег Рубан.

"Минулого тижня померло 11 людей", - зазначив він.

За його інформацією, за три доби до столичних медзакладів з грипом та ГРВІ звернулись близько 22 тисяч людей, 60% з яких - дорослі.

"Серед цієї категорії населення стабілізації немає. Серед дітей показники стабільні, карантин у школах - це дієвий засіб із запобігання поширення вірусу грипу", - сказав Рубан.

Як уже повідомлялося, у Києві через епідемію грипу посилили протиепідемічні заходи, щоб запобігти зростанню рівня захворюваності населення. У зв'язку з епідемією міська держадміністрація ухвалила рішення про продовження канікул у столичних школах.

У вівторок карантин оголосили для учнів Харкова. Навчальний процес там призупинено щонайменше до 1 лютого. Аналогічне рішення ухвалили і у Львові.

Тим часом допомогти Україні подолати епідемію взялися міжнародні партнери. Так, Литва передала в якості гуманітарної допомоги ліки від грипу: понад дві тисячі доз "Таміфлю" і 27 тисяч доз "Реленци". Препарати вже пройшли митницю та будуть розподілені між областями, які найбільше страждають від епідемії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація