У Києві продавець шаурми розбив голову дідусю

У Києві продавець шаурми розбив голову дідусю

Продавець шаурми розбив голову киянину

73-річний активіст хотів розпитати, чи законно працює ятка, де виготовляють шаурму.

У Києві під час рейду громадських активістів проти незаконної торгівлі шаурмою літньому чоловікові розбили голову металевим навісом кіоску, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Один із працівників ятки з шаурмою намагався зачинити вікно торгової точки і опустив його прямо на голову 73-річному учаснику акції. Внаслідок цього борець із вуличною торгівлею харчами стояв біля ятки, стікаючи кров'ю.

Активісти-перевіряльники намагалися не допустити закриття кіоску до прибуття загону міліції і навіть пішли врукопашну з одним із продавців.

Потерпілого забрала "швидка". А торговців узялася перевіряти міліція. Зокрема оперуповноважений Володимир Недзельський повідомив, що документів на ятку він так і не побачив.

Нагадаємо, українці ласують саморобними біляшами, піцою та шаурмою, незважаючи на ризик отруєнь. Про вплив вуличного фаст-фуду на шлунок і фігуру лікарі говорити не втомлюються, а зараз у спеку просто волають. Саморобні біляші гріються на сонечку з ранку до вечора, а шаурма загортається без усякого контролю.

У Києві організували рейд на кіоски з шаурмою

У Києві організували рейд на кіоски з шаурмою

Повʼязані теми:

Наступна публікація