У Києві призовник викинувся з вікна третього поверху військкомату

У Києві призовник викинувся з вікна третього поверху військкомату

У Києві призовник викинувся з вікна третього поверху військкомату

Хлопчина у важкому стані в реанімації.

У столиці призовник вистрибнув із вікна військкомату. Напередодні хлопця примусово доправили до установи, бо той не реагував на повістки, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Запропоновано було за місцем його проживання йому особисто прибути до військового комісаріату. Військовозобов'язаний не відмовився, у супроводі національної поліції і представників комісаріату добровільно прибув", - розповіли у РВК.

Шевченківський військкомат столиці вже працює у звичному режимі. Призовна кампанія в розпалі. Чоловік мав би, як і всі, пройти медичний огляд і чекати на рішення комісії. Натомість відпросився до вбиральні, відчинив вікно і вистрибнув із третього поверху.

Історія щонайменше дивна. Невже виключно через одне небажання служити в армії, хлопець міг зважитися на спробу покінчити життя самогубством? На всяк випадок, слідство сьогодні перевіряє й інші версії. Від психологічного тиску до навіть застосування сили до юнака при доставці у військкомат.

Тим паче, що випадків не надто толерантного ставлення до призовників вистачає. Усе – через план призову. Юнаків відловлюють просто посеред вулиць, у студентських гуртожитках і навіть у громадському транспорті. І те, що розмови в таких випадках зазвичай не надто дипломатичні – свідчення самих призовників і свідків.

"Ні, такого не було і не може бути. Ніякої сили. Він пішов в чоловічий туалет по своїх потребах, до нього ніякої сили ніхто не застосовував і не застосував би як таку", - наполягають у РВК.

Правоохоронці, посилаючись на перевірки, поки що не коментують перебіг справи. Так само як і медики не беруться давати якісь прогнози щодо хлопця. Він і досі без свідомості, стан украй тяжкий. Відомо про пошкодження головного мозку і переломи. Дивно й те, що родичі призовника через добу після трагедії й досі не відгукнулися.

Напередодні у Києві трирічний хлопчик випав з вікна 15-го поверхуДитина загинула на місці.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

У Києві з вікна військкомату вистрибнув хлопець

У Києві з вікна військкомату вистрибнув хлопець

Повʼязані теми:

Наступна публікація