У Києві Привокзальну площу зроблять платною, "як у Європі"

Дата публікації
Перегляди
2193
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві Привокзальну площу зроблять платною, "як у Європі"

Для кожного виду транспорту виділять свою смугу / Фото: Дзеркало тижня. Україна

Площа стане автономною територією.

Київська влада розпочала тотальну перебудову Привокзальної площі. Після закінчення робіт територія стане майже режимною з контрольно-пропускним пунктом. Для кожного виду транспорту виділять свою смугу, пишуть Вести.

Вчора, 10 липня, чиновники обговорювали, що робити з броунівським рухом на цій площі, через який люди спізнюються на потяги.

"Ми виділимо кожному виду транспорту свою лінію: для таксі, для комунального транспорту, маршруток та загального користування. Як в Європі", - каже заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Площа стане автономною територією, на в'їзді з'явиться КПП з пристроями, які фіксують час в'їзду і виїзду. Безкоштовно пропустять тільки тих, хто привозить пасажирів на потяг - на півгодини.

"Під'їжджає до терміналу, натискаєте кнопку і отримуєте талончик. Пасажирський транспорт отримає безкоштовний постійний пропуск. Для цього достатньо півгодини. Решта - за гроші", - пояснив заступник голови.

Першу годину пільгова ціна - 5 грн, а за наступні - по 10 грн. До речі, подібна система діє на площі біля терміналу аеропорту "Київ" у Жулянах.

Експерт з перевезень Богдан Аганін вважає, що якщо не приберуть з площі нелегалів, то проблему вокзалу ніщо не вирішить. У мерії кажуть, що з ними мають боротися податкова і транспортна інспекція.

Але перевізники запевняють: київська влада сама потурає нелегалам.

"Нелегали беруть пасажирів на місцях для паркування КП "Київтранспарксервіс". Вони їх не проганяють, а беруть плату за оренду. А ви на своїй машині тут не станете, хоча маєте право. До вас підійдуть і пояснять, що до чого", - каже голова Асоціації перевізників Києва Валерій Липецький.

Раніше сообащалось, що братчики "збивають" гроші з торговців на київському вокзалі заради звільнення Бабая.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2193
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація