У Києві привели в готовність антитерористичний центр

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві привели в готовність антитерористичний центр

На цьому тижні були "заміновані" аеропорти "Бориспіль" та "Жуляни", а також центральний вокзал столиці / Фото: ТСН

У СБУ підтвердили, що готуються знешкоджувати терористів

Антитерористичний центр привів у готовність суб'єкти боротьби з тероризмом на території Київського регіону. Про це повідомила прес-служба Служба безпеки України.

У заяві СБУ йдеться, що такі заходи викликані "непоодинокими анонімними повідомленнями про замінування об'єктів з масовим перебуванням людей та погрозами вчинити вибухи, що мали місце у листопаді та грудні цього року на фоні складної ситуації в центральних районах столиці".

У відомстві запевнили, що рішення посилити готовність ухвалене в рамках українського законодавства.

"Заходи, що здійснюються підрозділами СБУ, МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, МОЗ, Мінінфраструктури, інших суб'єктів боротьби з тероризмом та органів виконавчої влади, спрямовані виключно на забезпечення безпеки населення і недопущення злочинної діяльності з терористичною метою", - заявили в СБУ.

У відомстві запевнили, що всі заходи мають запобіжний характер. "Вони передбачають постійний міжвідомчий обмін інформацією, перевірку готовності сил і засобів, у тому числі систем екстреного оповіщення", - сказано у заяві.

"З метою запобігання виникненню загрози життю і здоров'ю жителів та гостей Києва, підтвердження або спростування версії про загрози терористичного характеру здійснюються заходи із перевірки анонімних погроз вчинити вибухи та встановлюються правопорушники, з'ясовуються їхні мотиви", - додали в СБУ.

Нагадаємо, на цьому тижні були "заміновані" аеропорти "Бориспіль" та "Жуляни", а також центральний вокзал столиці. Вибухових пристроїв правоохоронці не знайшли. А днем раніше було повідомлено про замінування станцій метро. Станції Хрещатик і Майдан Незалежності не працювали понад 7 годин.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація