У Києві припинили тарифне свавілля у відомчих гуртожитках

У Києві припинили тарифне свавілля у відомчих гуртожитках

У Києві наводять порядок з тарифами у гуртожитках / Фото: Сегодня

Жителям столичних гуртожитків обіцяють можливість приватизувати свої кімнати.

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов назвав неприпустимим необґрунтоване підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з боку балансоутримувачів відомчих гуртожитків.

"Ми провели перевірку, і виявилося, що деякі організації самовільно завищують тарифи на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, а також на комунальні послуги. Зокрема, кілька подібних випадків було зафіксовано у відомчих гуртожитках. Організації, на балансі яких перебувають ці гуртожитки, отримали суворе розпорядження привести тарифи у відповідність до постанови Кабінету міністрів "Про єдиний підхід до формування тарифів" і розпорядженнями Київської міськдержадміністрації", – заявив Попов.

Голова КМДА також підкреслив, що виявлені випадки завищення тарифів на житлокомпослуги у відомчих гуртожитках змусили міську владу активізувати роботу з передачі цих об'єктів на баланс міста, відповідно до вимог законодавства.

"Нам необхідно якомога швидше завершити цей процес, щоб жителі гуртожитків отримали можливість приватизувати свої кімнати", – підкреслив Попов.

Як розповів начальник управління цінової політики Василь Яструбинський, голова КМДА доручив провести вибіркову перевірку тарифоутворення після того, як одна киянка, яка проживає в гуртожитку ВАТ "Хімволокно", звернулася за роз'ясненнями з цього питання до Президента України Віктора Януковича в рамках телевізійного проекту "Діалог з країною", який відбувся 22 лютого 2013 року.

Як повідомлялося, всього на адресу президента від киян надійшло близько 160 питань і прохань, що перебувають у компетенції столичної влади. Усі звернення були уважно вивчені в Київській міській держадміністрації, кожен заявник отримав вичерпну відповідь чи конкретну допомогу. Однак, крім цього, в КМДА вирішили провести аналіз проблем, порушених киянами під час спілкування з президентом, в рамках всього міста. За результатами такого аналізу голова КМДА Олександр Попов підписав низку розпоряджень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація