У Києві правоохоронці, які б мали боротися із проституцією, "кришували" борделі

У Києві правоохоронці, які б мали боротися із проституцією, "кришували" борделі

Слідчі дії тривають / Фото: ТСН.ua

Силовики за допомогу повіям придбали житло у столиці.

У Києві керівник підрозділу, який повинен був боротися з проституцією, та його заступники отримували понад сотню тисяч доларів щомісяця за забезпечення безперебійної роботи закладів розпусти.

Через їх дії були відкриті кримінальні провадження за трьома статтями Кримінального кодексу. Оперативники департаменту внутрішньої безпеки МВС разом із прокуратурою м. Києва виявили протиправну діяльність посадових осіб одного зі структурних підрозділів Главку міліції м. Києва. Поновлення на службі та призначення на посаду керівника цього підрозділу лобіював один з колишніх високопосадовців ГПУ. Після призначення працівник міліції підібрав собі заступниками двох колег, спільно з якими налагодив процес "кришування" діяльності будинків розпусти.

Щомісячно зібрана сума сягала $ 150 тисяч. Тому кілька працівників служби придбали елітне житло в одному з райцентрів поблизу Києва.

27 березня одного з членів цієї груп затримали під час отримання $ 950 Цього ж дня правоохоронці задокументували факти звідництва та сутенерства у кількох місцях у центрі Києва, а також провели там обшуки та виявили повій. 28 березня затриманому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 303 КК України. Наступного дня суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту. Затриманий може внести заставу у розмірі 365 тисяч грн.

Ще двох працівників міліції та одного з безпосередніх організаторів незаконного "бізнесу" розшукують.

Слідчі дії тривають. За їх результатами, ймовірно, до відповідальності будуть притягнені ще ряд працівників різного рівня.

Нагадаємо, що раніше на Хрещатику правоохоронці викрили бордель

У Києві викрили діяльність борделю

У Києві викрили діяльність борделю

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація