У Києві потяг метро відтяв ногу пасажиру, який впав на колію

У Києві потяг метро відтяв ногу пасажиру, який впав на колію

У Києві потяг метро відтяв ногу пасажиру, який впав на колію

Чоловік прокинувся у лікарні вже без ноги

Чоловік пролежав на колії протягом 5 хвилин, стверджують очевидці.

У  Києві  чоловік на станції втратив свідомість і скотився на колію, де його переїхав потяг. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждалий прийшов до тями уже в лікарні - без ноги. Зі слів очевидців він дізнався, що на допомогу працівники метрополітену не поспішали. Колію знеструмили вже після того, як по ньому проїхав поїзд і висадив пасажирів.

Потерпілий Григорій стверджує, що досі не усвідомив, що втратив ногу.

"Я в такому стані зараз, я не хочу нічого запитувати, у мене такий стрес і шок", - розповідає він.

Постраждалий каже, в метро ніколи не заходив за обмежувальну смугу і не скаржився на здоров'я. Втім, протягом останніх двох тижнів у нього незвично боліла голова. У той трагічний день він повертався від товариша.

"Я повністю нічого не пам'ятаю, тільки те, що "реанімація, реанімація" - крики "реанімація", лікарі, білі халати. Це я пам'ятаю. І яскраве світло", - згадує чоловік.

Камери спостереження момент падіння не зафіксували - це сталося в сліпій зоні. Тож подію відтворювали зі слів свідків

Близько третьої години дня чоловік спустився на платформу, йому стало зле, він сперся на перила, проте не зміг втримати рівновагу і скотився на колію. Те, що його одразу не вдарило 800вольтовим струмом, працівники метрополітену вважають дивом. Дістали Григорія теж не одразу. За словами свідка, минуло більше 5 хвилин, поки працівники підземки почали бити на сполох.

За цей час потяг, машиніст якого не зреагував на сигнали переляканих людей, відрізав Григорію ногу

"Поїзд проїхав, переїхав через нього, сіли пасажири, хтось вийшов і поїхав далі", - розповідає свідок.

У метрополітені кажуть - діяли відповідно до протоколу. Власна перевірка жодного порушення не виявила - тож звинувачення в зволіканні вважають  безпідставними

"Такого не було. Ми бачили відео, яке знімали очевидці. Власне кажучи, проблема очевидців у тому, що вони не до кінця розуміють протокол, за яким діють працівники метрополітену і в людей це викликає якісь емоції", - сказала Наталка Макагон, керівник прес-служби столичного метрополітену.

У поліції стверджують, що інцидент із чоловіком – нещасний випадок. Якщо ж потерпілий бути мати претензії до працівник підземки чи правоохоронних органів, то він може звернутися до прокуратури.

Сам Григорій каже, що  до нього правоохоронці не зверталися жодного разу - він навіть не знає, хто веде його справу. Чоловік планує знайти юриста, який допоміг би дати раду ситуації. Найголовніше для чоловіка – це навіть не компенсація, а розуміння того, хто й чому допустив, що в нього тепер лише одна нога.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна. 

У столиці чоловік у метро втратив свідомість і скотився на колію

У столиці чоловік у метро втратив свідомість і скотився на колію

Нагадаємо, у столиці 9 квітня протягом години було частково зупинено рух поїздів зеленої гілки метро. Це сталося через падіння пасажира на рейки. Пасажир залишився живим. 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація