У Києві поліція затримала нардепа-айдарівця Мельничука

У Києві поліція затримала нардепа-айдарівця Мельничука

Мельничук порушив 126 статтю Адміністративного кодексу.

За словами Шкіряка, депутат "бикував" і кричав, що він особливий.

Співробітники патрульної поліції Києва затримали народного депутата, екс-командира "Айдару" Сергія Мельничука.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови МВС Зорян Шкіряк.

"Бійці патрульної поліції Києва на вул.Бощагівська 2-а затримали депутата-запроданця ВР Сергія Мельничука! Порушення за ст. 126 АК Украіни. Мельничук звично бикував і кричав, що він "особливий"... Не пройде! З новою поліцією "корочки" не проканають! Пощади нікому не буде!", - написав Шкіряк.

Під статтю 126 Адміністративного кодексу підпадають порушення, пов'язані з керуванням транспортними засобами особами, які не мають права керування або водіями, які не мають при собі чи не пред'явили для перевірки відповідних документів.

Нагадаємо, 3 червня, народні обранці під час засідання Верховної Ради проголосували за рішення притягнути до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Мельничука. Генпрокуратура підозрює Клюєва і Мельничука у скоєнні низки злочинів. Основна стаття, яку інкримінують екс-комбату "Айдару" Мельничуку, - створення злочинної організації.

Мельничук повинен протягом визначеного строку з'являтися за викликом слідчого, не виїжджати за межі Києва, здати на зберігання свій закордонний паспорт, повідомляти слідчому про зміну місця проживання та зміну місця роботи.

 

Увага! Жорстко і безкомпромісно! Бійці патрульної поліції Києва, на вул.Бощагівська 2-а затримали депутата-запроданця ВР...

Posted by Зорян Шкиряк on 9 серпня 2015 р.
 

Хочу ще раз попередити тих хто думає, що ми живемо "по старому". Ні! Ви не купите нових полісменів, хабарі не проканають...

Posted by Зорян Шкиряк on 9 серпня 2015 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація