У Києві поліцейський ризикнув життям і витяг з-під криги дідуся

У Києві поліцейський ризикнув життям і витяг з-під криги дідуся

Рибалка провалився під лід на на Йорданському озері.

На столичній Оболоні патрульний поліцейський витяг із-під криги 82-річного пенсіонера, котрий вийшов на водойму рибалити. На момент прибуття правоохоронців постраждалий майже знепритомнів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під водою чоловік провів близько 20 хвилин. Патрульний підповз до рибалки по крихкому льоду, що тріскався під ним самим. "Він не розмовляв, не реагував на будь-які запитання. Мені здалося, що він взагалі не рухався", - каже 31-річний коп і додає, що сам у ту мить не думав про небезпеку. Витягти пенсіонера з води йому таки вдалося, постраждалого забрала швидка.

Однак уже за кілька годин на озері знову було повно рибалок. Вони говорили, що про ситуацію знають, але не бояться, бо добре розуміють товщину льоду. Та сама ситуація в затоках Дніпра. "Знаємо, де треба ходити, перевіряємо пішнею. Нас дуже багато, хлопці допоможуть. А так пішнею – і ми вміємо вилазити з льоду. Провалювались, і не один раз, і досі ходимо на зимову рибалку. Якщо тягне – то треба йти", - кажуть такі відчайдухи. Натомість з грудня лише в Києві зафіксовано 5 загиблих, а врятованих з-під криги 56 осіб.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

На столичній Оболоні патрульний витяг із-під криги пенсіонера-рибалку

На столичній Оболоні патрульний витяг із-під криги пенсіонера-рибалку

Повʼязані теми:

Наступна публікація