У Києві показали нову транспортну схему Подолу

У Києві показали нову транспортну схему Подолу

Територія Подолу перетвориться на комфортне середовище з пріоритетністю пішохідного руху / Фото: КМДА

Контрактову площу планують зробити повністю пішохідною.

Департамент містобудування та архітектури Києва представив нову концепцію транспортної схеми Подолу, повідомляє прес-служба відомства.

"У найближчі роки територія Подолу перетвориться на комфортне середовище з пріоритетністю пішохідного руху. Концепцією не передбачається зменшення кількості маршрутів громадського транспорту", - йдеться в повідомленні.

Повністю пішохідною планують зробити Контрактову площу. Частково пішохідною буде вул. Сагайдачного - від Контрактової площі до вул. Андріївської, а від Андріївської до Поштової площі вулиця звузиться до двох смуг руху і буде працювати в односторонньому напрямку.

Зменшення конфліктних точок на перехрестях

"З метою компенсації ємності паркомісць, які будуть ліквідовані в межах Контрактової площі, концепцією передбачається збільшити кількість місць для паркування на прилеглій вуличній мережі, за рахунок звуження профілю проїжджої частини", - додали в департаменті.

На першому етапі зміни торкнуться лише території заповідника "Стародавній Київ" до вул. Ярославської, зазначається в повідомленні.

"Майже всі вулиці стануть односторонніми. Окрім того, пішоходи отримають пріоритет завдяки підвищенню рівня пішохідних переходів до рівня тротуару". - повідомли в департаменті.

Пішоходи отримають пріоритет завдяки підвищенню рівня пішохідних переходів / Фото: КМДА

Нагадаємо, багатостраждальну Поштову площу в столиці планують відкрити на День незалежностіГоловною окрасою майже з нуля створеної площі стане так званий сухий фонтан. У ньому не буде басейну, вода битиме з підлоги несподівано для перехожих

Повʼязані теми:

Наступна публікація