У Києві подивитися на нічний майдан Незалежності коштує 4-5 тисяч гривень на добу

У Києві подивитися на нічний майдан Незалежності коштує 4-5 тисяч гривень на добу

Милуватися таким видом вночі — дороге задоволення

На Новий рік та Різдво квартири з видом на Хрещатик та майдан Незалежності у столиці здають від 4 тисяч гривень за добу.

Українці воліють відпочивати у квартирах у столиці ще за місяць-два до зимових свят. У деяких квартирах на гостей столиці чекають покоївки, — пише Gazeta.ua.

Квартири із видом на Хрещатик — затишні і зі свіжим ремонтом. Зазвичай такі помешкання на свята всі зайняті. На гостей чекають одноразові капці, рушники та мило як у готелях.

Приміром, двокімнатна квартира з видом на Софіївський собор на свята коштує 5 тисяч гривень. На Новий рік та Різдво помешкання здають не менш як на три доби, за 15 тисяч гривень. У приміщенні -світлі меблі в класичному стилі, на стелях кришталеві люстри. Є сигналізація, датчики руху та система автоматичного увімкнення світла.

Власники квартир, не зважаючи на дорогу вартість оренди житла, нарікають на недолугих квартирантів. Мовляв, із виду люди нормальні, але після них за голову берешся. Приміром, в одній із квартир гості влаштували бійку черевиками — як наслідок розбили вікно. Часто не гребують і красти дрібні речі: пульт від телевізора, рушники та лопатки для взуття. Через поганих квартирантів у дорогих квартирах часто доводиться роботи ремонт. Володарі квартир кажуть, що навіть підписують із клієнтами угоду, що вони не повинні заважати сусідам і не лишати на ніч своїх гостей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація